Aaron Blommaert is een man met heel wat emoties, maar vooral ook grote emoties. In Het Laatste Nieuws vertelt hij hoe hij zichzelf zou omschrijven wanneer het gaat over zijn karakter.
“Ik denk dat ik heel professioneel ben en kan zijn. Ik zit in een job waar ik mezelf moet zijn. En daar kan ik, eenmaal ontdooid, ook wel wat onstuimig zijn.”
“Ik maak graag mopjes, vertel graag verhalen. Ik creëer graag wat animo. In mijn persoonlijke leven ben ik heel gulzig op alle vlakken. Als ik iets wil, zal ik ervoor vechten tot het lukt.”
Maar Aaron is ook een teamplayer. Hij neemt niet zo graag zelf beslissingen. Hij praat ook niet graag over zijn carrière. Hij ziet het eerder als een ‘ons project’, dan iets van hem alleen.
“Ik vind het leuker om de successen te delen, want als het minder goed gaat, ben ik niet als enige verantwoordelijk. ‘Aaron Blommaert’ is voor mij een artiestennaam.”
“Mensen die me goed kennen noemen me eerder Ronny of zo. Met mijn volledige naam heb ik minder affiniteit, dat is nu een ‘merk'”, klinkt het bij de voormalige Familie-acteur.