16 °C Antwerpen, BE
zaterdag 11 oktober 2025
16 °C Antwerpen, BE
zaterdag 11 oktober 2025

Sandrine André bekent: “dat was een enorme klap voor ons”

Sandrine André bekent: “dat was een enorme klap voor ons”

Foto: DPG Media

Sandrine André en haar echtgenoot Hans Ligtvoet kennen elkaar al dertig jaar zo lezen we in Primo. “En als je al zo lang lief en leed deelt, kom je ook weleens in moeilijkere vaarwaters. Maar als je elkaar steeds terugvindt, hou je stand”, merkt de actrice op.

In het verleden gaf Sandrine al eens aan dat trouwen hun redding is geweest. “Omdat we toen uit een loodzware periode kwamen”, licht het tv-gezicht toe.

“Mijn ouders waren ziek, Hans verloor zijn beide ouders, mijn papa overleed in 2008 en mama (actrice Mieke Verheyden, nvdr) in 2011 – het jaar waarin we trouwden.”

“Daarbovenop probeerden Hans en ik al tien jaar vruchteloos om kinderen te krijgen, wat erg heftig is. Dat hakt erin. Het leek alsof er alléén maar slecht nieuws was.”

“Als iemand vroeg: ‘Hoe gaat het?’ dan was het antwoord altijd ‘Níet goed’. Tot Hans op een dag zei: ‘We moeten dat doorbreken. We hebben iets nodig dat ons optilt.’ En dat werd ons huwelijk.”

Ineens kon het tweetal de vraag beantwoorden met ‘Goed, want we gaan trouwen.’ “Dat gaf hoop”, gaat Sandrine verder.

“Natuurlijk ging het nog steeds slecht met mijn moeder en miste ik mijn vader enorm, maar toch voelde ik meteen: als je zelf iets positiefs inbrengt, nemen mensen dat mee. Voor ons was trouwen dan ook een absoluut keerpunt.”

Schrijf je hier in voor de gratis dagelijks nieuwsbrief van Entertainment Today.

* verplicht in te vullen
Entertainment Today