Een carrière als businessvrouw zoals haar personage Nadia Schoonjans in ‘Florentina’ op VTM? Inge Paulussen, bedankt met veel plezier voor de eer. De actrice, ook bekend van rollen in onder meer ‘Witse’, ‘Loslopend wild’ en ‘Twee zomers’, ziet het acteren veeleer als haar grote ambitie.
En na een carrière van bijna 30 jaar doet ze dat nog altijd met evenveel goesting. “Op acteervlak durf ik streng zijn voor mezelf”, citeert Primo haar. “Maar echt de leiding nemen of perfectionistisch zijn, dat ligt me minder”, zegt Inge.
“Ik ben nogal down-to-earth”, verklaart ze. “Voor deze rol als CEO van een gezondheids en fitnessbedrijf kan ik dus minder uit mijn eigen leven putten, al is het net fijn om je in zo’n langlopende reeks te storten en iemand te spelen die zo ver van jezelf af staat”, vindt de actrice.
