Kürt Rogiers heeft twee knappe dochters van zestien en negentien. Die vragen veel tijd en aandacht. Ze kunnen niet zonder hun papa en dat is mooi om zien.
“Voor Merlijn, de jongste, ben ik een soort speeltuin. Ze vindt haar papa grappig en schattig, en dolt graag met mij. Maar ik betwijfel of ze veel tegen mij zal komen zeggen.”
“Lola zal haar gevoelens sneller uiten bij Els dan bij mij. Wat ik totaal niet erg vind. Papa is er meer voor de praktische dingen. Maar ik zie het wel meteen als er iets scheelt”, zegt hij in Story.
Als Kürt zich niet goed voelt, dan probeert hij zijn kinderen daar zo weinig mogelijk mee te belasten.
“Lola studeert verpleegkunde en ze heeft eens haar cursus over depressie en burn-out onder mijn neus geschoven.”
“Een depressie heb ik nooit gehad, ik ben altijd kunnen blijven functioneren, maar ze hebben dus wel aangevoeld dat ik mijn struggles had. Eigenlijk hebben we dat heel harmonieus met z’n allen beleefd.”