Gunther Levi heeft meer dan dertig jaar gerookt. Sinds begin dit jaar is hij ermee gestopt. Maar hij vindt wel dat men moet stoppen met mensen dingen te verbieden als roken.
Hij gelooft dat het net een averechts effect zal hebben en dat mensen net meer gaan beginnen roken in plaats van te stoppen.
“Toch geloof ik niet dat zien roken, doet roken. En die afschrikwekkende foto’s op de sigarettenpakjes? Denk je echt dat daardoor ooit al iemand is gestopt? Ik geloof er niks van”, zegt hij in Primo.
De zanger spaart nu zo’n 400 euro per maand uit, zo’n 5000 euro per jaar. Maar tijd om van dat geld te genieten, heeft hij niet. Op vakantie gaan zit er dit jaar niet meer in.
“Het is gewoon héél druk. Begin november beginnen we te repeteren voor de winterrevue en we spelen tot eind januari. Er schiet niks meer over, maar ik vind dat niet erg.”
